Spawacz MIG/MAG, TIG Holandia

2023-08-21 ID OFERTY: 880824

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - eksperta w dziedzinie napraw i kontroli sprzętu ciężkiego (dźwigi, żurawie) poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG, TIG
Miejsce pracy: Medemblik, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • naprawa i spawanie konstrukcji urządzeń dźwigowych, przy użyciu wysokiej jakości stali o wytrzymałości do 1100 N/mm
 • raportowanie do kierownika budowy w celu osiągnięcia celów działu
 • ścisłe przestrzegania przepisów BHP, przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz utrzymanie stałego poziomu jakości pracy

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne w zakresie obróbki metali
 • certyfikaty spawalnicze MIG/MAG i/lub TIG
 • certyfikat VCA (certyfikat bezpieczeństwa)
 • certyfikat obsługi wózka widłowego
 • doświadczenie jako spawacz w spawaniu metodą MIG/MAG, TIG
 • dobra znajomość j. angielskiego
 •  umiejętność czytania rysunków technicznych
 •  gotowość do uczestnictwa w szkoleniach i kursach dodatkowych
 • prawo jazdy kat. B
 • elastyczność, dokładność
 • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Oferujemy
 • umowę na holenderskich warunkach
 • zatrudnienie długoterminowe
 • miesięczne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w wysokości 3000€ - 4000€ brutto
 • zorganizowane zakwaterowanie (płatne 115€/ tydzień)
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (33,45€/ tydzień)
 • możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
 • 25 dni płatnego urlopu
 • 8,74% dodatku urlopowego
 • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie ciekawego doświadczania w firmie z dużymi tradycjami