Spawacz MIG/TIG (samochody ciężarowe) Zeebrugge, Belgia

2024-08-09 ID OFERTY: 975109

Link2workSp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - jednej z największych międzynarodowych firm świadczących usługi logistyczne, posiadającą 5 oddziałów w 19 krajach, 7500 pracowników oraz milion metrów kwadratowych magazynu, 1475 ciężarówek i 1800 zbiorników I8SO,- poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spawacz MIG/TIG (samochody ciężarowe)
Miejsce pracy: Zeebrugge, Belgia
Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • wykonywanie prac spawalniczych metodą MIG i TIG na flocie samochodów ciężarowych
 • naprawianie, modyfikowanie lub wytwarzanie metalowych części i konstrukcji zgodnie z wymaganiami
 • praca z rysunkiem technicznym
 • konfigurowanie sprzętu spawalniczego i wybieranie odpowiednich technik spawania
 • przygotowywanie i czyszczenie powierzchni metalowych przed i po spawaniu
 • monitorowanie procesu spawania i kontrola jakości wykonanej pracy
 •  współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów
 • ścisłe przestrzeganie zasad BHP
 • po zakończeniu zadań spawalniczych, wykonywanie regularnej konserwacji i napraw elektrycznych systemów chłodniczych ciężarówek
 • praca na jedną zmianę 7.30-15.30

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne
 • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MIG, TIG
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 •  wiedza dotycząca różnych konstrukcji złączy spawalniczych
 • prawo jazdy kat. B
 • umiejętność pracy w grupie
 • dokładność, dobra kondycja fizyczna, sprawność manualna oraz dobry wzrok

Oferujemy
 • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
 • gwarantowane 38h pracy tygodniowo
 • stawkę: 19,57€ - 20,52€ brutto/h (w zależności od doświadczenia), tj. 500€ - 520€ netto/tygodniowo
 • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. 6250€ - 6315€ brutto
 • premię roczną 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) tj. 3260€ -3420€ brutto
 • bon żywnościowy w zależności od stażu pracy : 5€-8€/dzień w pracy (1,09€ wkład własny)
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 99 € / tydzień, pokój 1-os. 149€
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie