Spawacz-monter

2024-03-25 ID OFERTY: 943896

Spawacz/Monter

Miejsce pracy: Wijtschate, Belgia

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się obróbką żelaza i stali dla przemysłu, rolnictwa oraz klientów indywidualnych.

  • Montowanie i spawanie konstrukcji metalowych na podstawie rysunku technicznego (bramy, kontenery, elementy maszyn).

  • Praca na hali oraz przy montażu u klientów firmy.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 13euro/h netto (2200-2400 netto/msc + możliwość pracy w nadgodzinach)

  • Gwarancję stabilnej pracy.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Dofinansowane zakwaterowanie - płatne 2euro/dzień

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100euro, po przepracowaniu 160h.

  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia przy spawaniu MIG/MAG oraz pracach monterskich

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności pracy w oparciu o rysunki techniczne.

  • Prawa jazdy kategorii B.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 735 207 936

  • E-mail: i.oryshchuk@weegree.com