Spawacz - NIEMCY

2024-03-27 ID OFERTY: 944478

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy szeroki zakres usług, w tym rekrutację, selekcję, szkolenia i doradztwo zawodowe. Przykładamy wielką staranność do sprawdzania ofert pracy przed rekrutacją pracowników. Posiadamy tylko sprawdzone propozycje pracy. Staramy się aby rekrutowani przez Nas pracownicy mieli wiarygodne i rzetelne informacje odnośnie stanowiska pracy, wynagrodzenia i zakwaterowania.

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Augsburg, Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie jedną z technik: Elektroda 111P/111T, Autogen 311P/311T, MIG 131P/131T, MAG 135P/135T,

  • Spawanie: WIG(TIG) 141P/141T,

  • Prace ślusarskie: obróbka materiału, docinanie oraz szlifowanie.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie minimum 6 miesięcy

  • Wymagamy własnego samochodu

  • Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Lokalizacja pracy: Augsburg oraz inne lokalizacje (głównie na terenie Bawarii)

  • Wynagrodzenie: 2600 - 2800 Euro/ NETTO/miesięcznie

  • Oferujemy niemiecką umowę o pracę  na czas nieokreślony

  • Brak Zeitkonto (brak ograniczeń w czasie pracy)

  • Zakwaterowanie: opłacone (w pobliżu miejsca pracy)/ pokój jednoosobowy z wifi i dostępem do kuchni

  • Urlop - 25 dni w pierwszym roku pracy

  • Opiekę polskiego Koordynatora na terenie Niemiec

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Możliwość pracy w zespole dwuosobowym (jeden samochód na dwie osoby)

  • Jedna osoba w zespole z podstawową znajomością języka niemieckiego

  • Lokalizacje pracy głównie na terenie Bawarii i środkowych Niemiec

Kontakt telefoniczny:

Telefon: +48 691 374 156

Adres e-mail: biuro@vbidea.pl, praca@vbidea.pl