Spawacz orbitalny Szwajcaria

2024-09-24 ID OFERTY: 982400

Szukasz nowego wyzwania?

Jesteś we właściwym miejscu!

myWork AG to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Skorzystaj z naszego know-how i kontaktów! Jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i stabilną bazą klientów, która ściśle z nami współpracuje.

Obecnie poszukujemy dwóch spawaczy orbitalnych  do pracy w Szwajcarii w terminie od 2 października na okres 3 miesiecy.

Obowiązki:

- Realizacja prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej

- Prace związane ze spawaniem różnych materiałów takich jak stal nierdzewna i czarna oraz materiałów specjalnych np. Duplex, Superduplex itp.

- Spawanie instalacji rurowych oraz stalowych

Wymagania:

- Doswiadczenie w zawodzie (minimum 3 lata)

- Umiejętność spawania metodą orbitalną

- Umiejetnosc odczytywania rysunków technicznych

- Aktualne certyfikaty spawalnicze

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Nasza oferta:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości  35 CHF brutto/h

- Dieta: 85 CHF/dzień

- Wyplata miesięczna do 8-10ego każdego miesiąca

- Szwajcarska umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi i emerytalnymi

- Możliwość wypłaty zaliczek

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania - koszt zakwaterowania ponosi pracownik (650 - 850 CHF miesiecznie za pokój jednoosobowy, rozliczane przy wyplacie)

- Stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Numery kontaktowe:

+41 585017786

+41 762331791 (takze Whatsapp)