Spawacz / pół automat MIG -MAG 135/136 Francja

2023-02-09 ID OFERTY: 829160

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego klienta – firmy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji różnych maszyn rolniczych, takich jak: przyczepy, płaskowniki, wywrotki - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz / pół automat MIG -MAG 135/136
Miejsce pracy: Campagne-lès-Hesdin, Francja
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
spawanie MIG/MAG 135/136 spoiny jednowarstwowe o długości 1m - 1,5m
spawanie czarnej stali 3mm-20mm drut pełny lub rdzeniowy
praca z rysunkiem technicznym oraz szablonem
praca w różnych pozycjach (stojąca w warsztacie lub pozycja klęczącą wewnątrz zbiornika)
praca na hali
dzienna zmiana

Poszukiwane kompetencje
 • min. 2 - 3 letnie doświadczenie zawodowe jako spawacz MIG/MAG 135/136
 • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
 • dokładność, sumienność

Oferujemy
zatrudnienie długoterminowe na francuskich warunkach
stawkę 13,75€ - 14,85€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
10% premii urlopowej
10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy; pokój 1 osobowy
gwarantowane 45 h pracy tygodniowo
możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy