Spawacz (pojazdy szynowe), w D- 52070 Aachen

2024-01-30 ID OFERTY: 932575

Dla naszego renomowanego klienta w D- 52070 Aachen,

poszukujema na stanowisko SPAWACZ MAG (do naprawy/renowacji pojazdow szynowych)

Zadania:

  • Prace osnowy w nowych konstrukcjach i naprawy powypadkowe

  • Samodzielne łączenie i spawanie zespołów zgodnie z rysunkami i instrukcjami

  • Konwersja i renowacja pojazdów szynowych w ramach zespołu

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie w uznanym zawodzie metalowym pożądane, ale nie niezbędne kilkuletnie doświadczenie zawodowe, najlepiej w związku z normą DIN EN 15085-2

  • Dobra znajomość procesów spawania MIG i MAG oraz TIG zgodnie z normą DIN EN ISO 9606-1

  • Znajomosc jezyka niemieckiego

  • Auto i prawo jazdy

Oferujemy:

  • Umowa (niemiecka) o prace z calym pakietem socjalnym

  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ 16 euro NETTO za roboczogodzine z takimi dodatkami jak na przejazd

  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu tygodnia pracy

  • Mozliwy zakup odziezy roboczej na koszt pracodawcy

  • Praca na hali, w systemie 1- zmianowym,

  • Mozliwe nadgodziny (nawet 10h dziennie od poniedzialku do niedzieli)

  • Mozliwa rotacji 3 na 1 (3tygodnie pracy, 1 tydzien wolny)

Czekamy na Ciebie!

Masz jakieś pytania? Jesteśmy tu dla Ciebie!