SPAWACZ RUR PREIZOLOWANYCH

2024-03-07 ID OFERTY: 939819

Poszukujemy doświadczonego spawacza TIG do pracy nad rurami preizolowanymi ze stali czarnej!

Obowiązki:

  • Wykonywanie spawania metodą TIG rur preizolowanych ze stali czarnej zgodnie z procedurami i standardami jakościowymi

  • Przygotowywanie materiałów do spawania, w tym cięcie, szlifowanie i przygotowanie spoin

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej realizacji projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz TIG, preferowana znajomość spawania rur preizolowanych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji spawalniczej

  • Posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Projekt do końca 2024r.