Spawacz Stuttgart/Niemcy

2024-09-26 ID OFERTY: 983258

Obecnie poszukujemy spawaczy do pracy w Stuttgarcie z możliwością zatrudnienia w dwóch terminach:

- od zaraz do świąt bożonarodzeniowych lub

- od 7 października do świąt bożonarodzeniowych

Obowiązki:

    • Spawanie systemów rurociągowych oraz elementów konstrukcji stalowych

    • Heftowanie i obsługa urządzeń spawalniczych

    • Spawanie różnorodnych materiałów (stal nierdzewna, czarna itp.)

    • Realizowanie obowiązków na podstawie dokumentów technicznych

Wymagania:

    • Wieloletnie doświadczenie w zawodzie spawacza

    • Umiejętność spawania zgodnie z normami testowymi metodą TIG/WIG

    • Aktualne certyfikaty spawalnicze

    • Gotowość przystąpienia do testu sprawdzającego umiejętności

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta:

    • Wynagrodzenie w wysokości 23 Euro Netto +  bezpłatne zakwaterowanie (pokój)

    • Wyplata miesięczna do 8-10ego każdego miesiąca

    • Możliwość wypłaty zaliczek

    • 50h pracy tygodniowo

    • Stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Jesteś zainteresowany?

Wyślij dokumenty aplikacyjne na:

bewerbung-pl@mywork.ag

Numery kontaktowe:

+41 585017786

+41 762331791 (takze Whatsapp)