SPAWACZ TIG- FRANCJA

2024-06-14 ID OFERTY: 962343

Stanowisko: Spawacz TIG

Lokalizacja: Francja

Opis stanowiska:

Zakład produkcyjny we Francji poszukuje SPAWACZY TIG. Praca odbywa się w systemie rotacyjnym 4/1 lub 3/1. Liczba godzin pracy wynosi 50-60 tygodniowo, z możliwością pracy w soboty.

Obowiązki:

-Spawanie metodą TIG (80%stal nierdzewna + stal czarna)

-Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:

-Doświadczenie w spawaniu metodą TIG

-Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

-Gotowość do pracy 50-60 godzin tygodniowo

Oferujemy:

-Atrakcyjną stawkę godzinową

-Stabilne, legalne zatrudnienie we Francji

-Pracę w międzynarodowym środowisku

-Pracę w systemie rotacyjnym 4/1 lub 3/1

-Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy

TEL. 511 776 882 lub 511 401 901 (może być WhatsApp)

E-MAIL: km@est-pologne.eu lub jt@est-pologne.eu