Spawacz TIG - monter (kombajny) Holandia

2024-08-26 ID OFERTY: 977970

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - dużej holenderskiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG - monter (kombajny)
Miejsce pracy: Sint Maartensdijk, Holandia
Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • spawanie metodą TIG oraz montaż maszyn produkcyjnych tj. kombajny oraz rur
 • praca z rysunkiem izometrycznym
 • kontrola jakości połączenia spawanego

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe min. średnie
 • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG (aktualny certyfikat)
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
 • umiejętności pomiarowe przy użyciu taśmy mierniczej i suwmiarki oraz liczenie
 • umiejętność pracy z rysunkiem izometrycznym
 • zaangażowanie i chęć do pracy
 • prawo jazdy kat. B i własny samochód
 • VCA

Oferujemy
 • zatrudnienie na ZPP NL 35€-36€/h
 • gwarantowane 40h pracy tygodniowo
 • możliwość nadgodzin tj. 60-65 h/tyg.
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
 • ubezpieczenie
 • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem
 • szybki proces rekrutacji