Spawacz TIG - Monter z j.angielskim - Dania *wysokie zarobki*

2024-06-18 ID OFERTY: 963215

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy SPAWACZY TIG - MONTEROW do pracy w miejscowości Aalborg - Dania

Start pracy: od 24.06.2024 - wstępnie praca na 8 tygodni z możliwością przedłużenia

Czas pracy - 60h tygodniowo, 10h dziennie

Zakres obowiązków:

  • Spawanie stali nierdzewnej grubość 1-3mm oraz średnica DN500-DN50

  • Spawanie stali czarnej grubość 1-8mm oraz średnica DN300-DN50

Wymagania:

  • Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG -monter

  • Doświadczenie w pracy z dużymi rozmiarami rur ,ze względu na ciężki sprzęt

  • Umiejętność pracy z narzędziami pomocniczymi i przyrządami

  • Dobra znajomość rysunków technicznych

  • Duże doświadczenie w PID (Piping and Instrumentation Diagrams)

  • Samodzielność w pracy na podstawie doświadczenia

CERTYFIKATY:

  • Certyfikaty na rury nierdzewne 1-3 mm średnicy, DN500-DN50, z zatwierdzeniem PED.

  • Certyfikaty na rury czarne 1-8 mm średnicy, DN300-DN50, z zatwierdzeniem PED.

Nasz klient oferuje:

  • Duńska umowa o pracę ( tzw. związkowa)

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka brutto 250 DKK/h

  • Czas pracy wynosi 60h tygodniowo ( według umowy 37h - wszystko powyżej z dodatkiem za nadgodziny)

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin

  • Nadgodziny płatne dodatkowo - 1 i 2 nadgodzina  +44DKK (każda), 3 i 4 nadgodzina +70DKK (każda) , powyżej 5 nadgodziny +131DKK (każda)

  • Możliwość otrzymywania wypłaty co 2 tygodnie

  • Dodatek urlopowy

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz odzież roboczą

CV prosimy przesłać na adres e-mail:  cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Spawacz TIG - Monter  Dania " .

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)