Spawacz TIG stal nierdzewna - Dania - Rotacje 3/1

2024-06-25 ID OFERTY: 965079

Na zlecenie naszego Duńskiego klienta poszukujemy spawaczy TIG 141 do pracy w Kopenhaga - Dania

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-18:00 z półgodzinną przerwą

SYSTEM PRACY : ROTACJE 4/1 lub 3/1

Zakres obowiązków:

  • Spawanie części rur,

  • Stal nierdzewna

  • Zakres materiałów: 8, 8.1(stal nierdzewna) lub 1-11

  • Praca z rysunkiem izometrycznym ( mile widziana umiejętność pracy z rusynkiem izometrycznym)

  • Firma specjalizująca się w branży farmaceutycznej

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub duńskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy i samochód

  • Aktualny certyfikat TIG 141 - ważne ! osoby bez aktualnego certyfikatu mogą aplikować - ponieważ można wyrobić na miejscu

  • Certyfikat paragraf 17 - dla osób ,które nie mają mogą wyrobić na miejscu

  • Doświadczenie zawodowe - stal nierdzewna

  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkiem Izometrycznym (mile widziana)

  • Własne buty robocze bhp ( resztę odzieży zapewnia firma )

Nasz klient oferuje:

  • Duńska umowa o pracę ( tzw. związkowa)

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka brutto 250 DKK/h

  • Czas pracy wynosi 57,5h tygodniowo ( według umowy 37h - wszystko powyżej z dodatkiem za nadgodziny)

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin

  • Nadgodziny płatne dodatkowo - 1 i 2 nadgodzina  +44DKK (każda), 3 i 4 nadgodzina +70DKK (każda) , powyżej 5 nadgodziny +131DKK (każda)

  • Możliwość otrzymywania wypłaty co 2 tygodnie

  • Dwa darmowe posiłki w kantynie

  • Dodatek urlopowy

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Firma zapewnia zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

CV prosimy przesłać na adres e-mail:  cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Spawacz TIG Kopenhaga " .