Spawacz TIG / WIG oraz Autogen

2024-07-18 ID OFERTY: 970526

Nasza firma specjalizuje się w różnorodnych projektach przemysłowych, w tym w produkcji i montażu konstrukcji metalowych. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych Spawaczy Gazowych oraz Spawaczy metodą TIG/WIG, którzy będą odpowiedzialni za przeprowadzanie spawania gazowego i spawania metodą TIG / WIG w naszych projektach.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie spawania gazowego z użyciem odpowiednich gazów i urządzeń

  • Spawanie metodą TIG/WIG w zakresie spoin nierdzewnych i aluminium

  • Odczytywanie i interpretowanie rysunków technicznych i specyfikacji spawalniczych

  • Przygotowanie powierzchni spawanych elementów przed spawaniem

  • Kontrola jakości spawów i zapewnienie zgodności z normami i standardami

  • Konserwacja i czyszczenie sprzętu spawalniczego

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Spawacz Gazowy lub Spawacz metodą TIG

  • Znajomość technik spawania gazowego i spawania metodą TIG

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

  • Zdolność do samodzielnego przeprowadzania spawów o wysokiej jakości

  • Znajomość materiałów spawalniczych, w tym stali, aluminium lub stopów nierdzewnych

  • Posiadanie odpowiednich i aktualnych certyfikatów spawalniczych

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2 - B1

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

  • Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów

  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków służbowych

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: info@rmmonteure.de lub skorzystania z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej www.rm-monteure.de bądź do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu +49 6103 8336560

Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami w celu dalszej rozmowy.