Spawacz TIG z językiem niemieckim. Praca długoterminowa.

2024-09-24 ID OFERTY: 982399
  • od 2 800,00 do 2 800,00 EUR miesięcznie netto

    17509 Lubmin (Meklemburgia-Pomorze Przednie), Niemcy

    • Pełny etat
    • Umowa o pracę
    • 2024-09-24

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje

Spawacz TIG z językiem niemieckim

Lokalizacja:

17509 Lubmin (Meklemburgia-Pomorze Przednie)

Oferujemy:

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2800 €-netto

  • brak Zeitkonta oraz możliwość pracy w nadgodzinach

  • stabilną pracę na dłuższy okres

  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń

  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi

  • cykliczne podwyżki i premie

  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności spawalniczych z naciskiem na mieszankę TIG (141) i elektrodową (111)

  • spawanie rur do budowy instalacji

  • spawanie rur o średnicach 50-1400 mm i grubościach ścianek do 45 mm

  • wykonywanie połączeń spawanych i montaż podzespołów w budowie instalacji i rurociągów podziemnych

  • kontrola jakości wykonanych prac

  • praca w oparciu o rysunek techniczny

  • praca głównie na zewnątrz, czasami w pomieszczeniu

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie minimum A2

  • własne auto

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku