Spawacz TIG/MAG Szwajcaria

2024-09-27 ID OFERTY: 983436

Miejsce pracy: Berno, Szwajcaria
Rodzaj pracy: Pełny etat, długoterminowa współpraca
Godziny pracy: 45-50 godzin tygodniowo

Dla naszego klienta specjalizującego się w branży budowlanej oraz przemysłowej poszukujemy spawaczy TIG/MAG od zaraz lub po uzgodnieniu terminu.

Obowiązki:

  • Spawanie metodami TIG i MAG stali nierdzewnej oraz czarnej

  • Przygotowanie i wykańczanie części stalowych na warsztacie

  • Wsparcie w całym procesie produkcyjnym, jeśli zajdzie taka potrzeba

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie

  • Umiejętność spawania metodami TIG oraz MAG

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu

  • Atrakcyjną stawkę: 33 CHF brutto/godz

  • Dieta: 30 CHF/dzień

  • Wyplatę miesięczną do 8-10ego każdego miesiąca

  • Szwajcarską umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi i emerytalnymi

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania - około 550 CHF miesięcznie za pokój jednoosobowy, rozliczane przy wyplacie)

  • Stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

 bewerbung-pl@mywork.ag

Numery kontaktowe:

+41 585017786

+41 762331791 (takze Whatsapp)