Specjaliści w produkcji samolotów

2024-03-08 ID OFERTY: 940132

Miejsce pracy:Hamburg

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako: mechanik lotniczy,  malarz samolotów, ślusarz lotniczy, elektryk lotniczy

Opis stanowiska:

  • Produkcja samolotów

  • Montaż poszczególnych elementów

  • Okablowanie

  • Malowanie kadłuba samolotu

  • Podłączenia elektryczne

  • Praca w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3000€ netto miesięcznie+ dodatki

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek

  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym

  • Niemieckie ubezpieczenie

  • Cykliczne podwyżki

  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie w jednym z ww. zawodów

  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego

Wyslij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.