Sprzatanie w hotelu Niemcy

2024-05-25 ID OFERTY: 957368

Dzień dobry , firma specjalizująca się w sprzątaniu hoteli i innych obiektów hotelarskich poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na stanowiska :

-pokojówka

-pomoc kuchenna

Miejscowości hoteli : Hamburg , Ratzybona, Lubeka, Furt, Konstanz, Osnabruck, Monachium, Dusseldorf, Erlangen, Mainz , Berlin , Karlsruhe, Forchheim , Brema, Aschheim , Stuttgart

Oferujemy :

-prace na pełen etat / grafik ustalany jest z menagerem hotelu na miejscu

Opis stanowiska:

-pokojówka - serwis i sprzątanie pokoi oraz dodatkowo płatne sprzątanie hotelu

-pomoc kuchenna - pomoc przy serwisie śniadaniowym / obsługa przemysłowej zmywarki

Wymagania :

-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym

Stawka :

-pokojówka 10.5e/h netto ! - warunkiem jest sprzątanie 3 pokoi na godzinę

-pomoc kuchenna 10e/h netto !

Zakwaterowanie możliwe na terenie hotelu lub w mieszkaniu pracowniczym .

Chętne osoby poproszę o cv na karolina@humanbe.pl

lub proszę dzwonić pod +48694468294