Sprzątanie / Holandia

2024-06-28 ID OFERTY: 965782

Dla naszego Klienta ,
poszukujemy pracowników do sprzątania  w rejonach :
Rotterdam oraz Utrecht.
Praca na  pełen etat lub dodatkowe kilka godzin w tygodniu
(możliwość nadgodzin i pracy w weekendy dla osób zainteresowanych)

Zadania:
- sprzątanie hoteli, szkół, biur , klatek schodowych,
- utrzymaniu czystości w biurach, mieszkaniach, oraz innych obiektach zgodnie z ustalonymi standardami,
- współpraca z koordynatorem.

Oferujemy:
- szkolenie stanowiskowe,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- przyjazne środowisko pracy,
- możliwością nauki od doświadczonych pracowników

Wymagania:
- język angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym,
- możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
- doświadczenie w sprzątaniu mile widziane,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków.