Stolarz do budowy domków letniskowych

2024-06-07 ID OFERTY: 960124

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy 2 MONTERÓW DOMKÓW LETNISKOWYCH do pracy w miejscowości Zwolle i okolice w Holandii

Wynagrodzenie tygodniowe !

Zakres obowiązków:

  • Prace w warsztacie stolarskim

  • Budowa domków letniskowych

  • Wstawianie drzwi,scian,ram,izolacji

Wymagania:

  • Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy i samochód

  • Doświadczenie jako stolarz / monter

  • Umiejętności techniczne

Nasz klient oferuje:

  • Holenderską umowę o pracę

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Stawka od 16,50/h brutto

  • Wynagrodzenia są tygodniowe od 500€ Netto

  • Wynagrodzenie miesięcznie wynosi od 2000€ Netto

  • Stałe zatrudnienie,

  • Samochód służbowy

  • Możliwość nadgodzin płatnych dodatkowo 25%

  • Dodatki wakacyjne wypłacane są co tydzień wraz z wynagrodzeniem

  • Dodatki urlopowe odkładają się na rzecz urlopu danego pracownika

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca w pokojach 1 lub 2 osobowych.
CV prosimy przesłać na adres e-mail:  cv@sternjob.com    w tytule napisać  " Budowa domków letniskowych Holandia" .