Stolarz meblowy

2024-06-17 ID OFERTY: 962865

Lokalizacja: Enschede, Holandia

Stanowisko: Stolarz meblowy

Stawka na start : od €14.94

Opis stanowiska:

Szukamy stolarza, który dołączy do naszego zespołu w Enschede. Nie jest wymagane umiejętność czytania rysunków technicznych, ale oczekujemy dokładności i profesjonalizmu w wykonywaniu zadań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako stolarz

  • Umiejętność pracy z narzędziami stolarskimi

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac

  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zakwaterowanie

  • Transport

Po wiecej informacji zapraszamy do kontaktu :

+31659857135 / karolinac@ktp.nl

+31615075003 / karolina@ktp.nl