Stolarz - Praca przy kamperach - Okolice Bayreuth (Bawaria)

2024-02-02 ID OFERTY: 933422

Firma zajmująca się produkcją samochodów kempingowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Okolice Bayreuth (Bawaria)

Wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego!

OFERUJEMY:
- 15,00 - 17,00 € brutto/godzina
40 € diety dziennie
zakwaterowanie o dobrym standardzie
ubezpieczenie zdrowotne

WYMAGANIA:
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
wymagane prawo jazdy i samochód

OBOWIĄZKI:
- prace stolarskie przy kamperach
montaż mebli w kamperach
obróbka drewna
cięcie drewna
materiałoznawstwo
piłowanie, cięcie, klejenie
obsługa prasy

CZAS PRACY:
- Od poniedziałku do piątku (praca może również wypaść w sobotę):
- Zmiana poranna: 06:00 – 15:30