Stolarz/Cieśla Holandia - Własna działalność - A1-ZZP

2023-10-20 ID OFERTY: 902796

Stolarz/Cieśla Holandia Firma IWG Adam Chodkiewicz S.K.A. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Stolarz/Cieśla Holandia - Własna działalność - A1 - ZZP

WYMAGANIA:
doświadczenie min rok
narzędzia
auto
dokument A1 lub ZZP
język angielski lub holenderski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
montowanie drzwi, okien
wstawianie schodów, parkietu
ścianek działowych
wieźby dachowej
szalunków
wykończenie wnętrz

OFERUJEMY:
umowe B2B z agencja pracy holenderską
dlugotrwałą wspolprace
ZZP-A1: 28-30 euro na ręke z mieszkaniem faktura 7-14 dni
Wlasne mieszkanie 30-34 euro na ręke

KONTAKT: +31 651520577 lub +48 792783857

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) +48 201XXXX z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)