Stolarz/operator maszyny strugającej

2024-07-25 ID OFERTY: 972209

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie precyzyjnych prac stolarskich zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami projektowymi.

  • Przygotowywanie drewna do obróbki.

  • Obsługa maszyny strugającej do obróbki drewna, w tym dostosowywanie parametrów maszyny, takich jak grubość strugania i prędkość.

  • Sprawdzanie wymiarów i jakości obrobionych elementów drewnianych, zapewniając zgodność z wymaganiami projektowymi oraz normami jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w stolarstwie: znajomość technik obróbki drewna oraz umiejętność obsługi narzędzi stolarskich.

  • Umiejętność ustawiania i obsługi maszyny strugającej do drewna.

  • Wiedza na temat właściwości drewna oraz technik jego obróbki.

  • Umiejętność dokładnego pomiaru, cięcia i formowania drewna.

  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.

  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • 2350€ netto miesięcznie.

  • Umowę o pracę na austriackich warunkach.

  • Ubezpieczenie.

  • Darmowe zakwaterowanie.

  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16

Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl