Szlifierz metalu

2024-06-21 ID OFERTY: 963986

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria (Linz/Gmunden/Thalgau)

Zakres obowiązków:
- obróbka metali rożnej grubości i wielkości
- dobór narzędzi odpowiednio do etapu pracy

Wymagania:
- doświadczenia na w/w stanowisku,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: od 14,83 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- bezpłatne zakwaterowanie
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia

Co nas wyróżnia ?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych.
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka.
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w mig.

Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ''

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@euro-labora.com

W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SZ/AT/2024