Szlifierz - Praca w Niemczech

2024-02-28 ID OFERTY: 938255

Międzynarodowa Agencja Pracy Quality Welding Services, w Gliwicach, dla swojego Klienta z Niemiec (okolice Ulm) poszukuje:

SZLIFIERZY

Zakres obowiązków:

  • Do wykonywania są prace szlifierskie w fabryce produkującej konstrukcje stalowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach szlifierskich

  • Mile widziany własny środek transportu (wystarczy 1 auto na team)

  • wymagane minimum podstawy języka niemieckiego (wystarczy 1 osoba na team) + ewentualnie inne języki obce

Oferujemy:

  • Stawkę 13 Eur netto, za każdą przepracowaną godzinę

  • Darmowe zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • Umowę na warunkach niemieckich na dwa lata

  • Możliwość pracy w dużej ilości godzin, około 200