Tapicer (TS/10/23)

2024-06-18 ID OFERTY: 963280

 Tapicer

Miejsce pracy: Grossbottwar (nad Stuttgartem), Niemcy

Stawka: od 2350€ miesięcznie

Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie zawodowe jako tapicer / doświadczenie w pracy ze skórą/ język obcy dodatkowym atutem

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników. Praca w firmie specjalizującej się produkcją wysokiej jakości wnętrz pojazdów oraz mebli tapicerowanych.

Opis stanowiska:

  • tapicerowanie siedzeń samochodowych

  • obijanie różnych części samochodowych, takich jak słupki, półki tylne, panele drzwiowe, deski rozdzielcze i podsufitki

  • wykonywanie cięć skóry i tkanin

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie zawodowe jako tapicer

  • wiedza techniczna

  • własny samochód na dojazdy na miejscu

  • motywacja oraz chęci do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Co oferujemy:

  • Stawkę: 14€/h netto

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 728 369 326

  • E-mail - e.kucharek@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.