Team leader /Pracownik magazynu- komisjonowanie produktów spożywczych- Praca w Niemczech

2024-05-10 ID OFERTY: 953526

Lokalizacja: Niemcy, Oldenburg

Praca na dwie zmiany

Zakres obowiązków:

- pakowanie towarów
- zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
- transport towarów za pomocą wózka elektrycznego
- sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów
- praca z systemem Pick by Voice

Oczekiwania pracodawcy:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna

Pracodawca oferuje:

- samochód służbowy
- atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie
- niemiecka umowa o pracę
-  zakwaterowanie, ubezpieczenie
- bezpłatna odzież i obuwie robocze
- możliwość pobierania zaliczek
- wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowana? Zadzwoń:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414
Wiktoria + 48 570 901 913

Więcej informacji znajdziesz na www.klaverteam.com oraz na FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca