Technik Automatyki Belgia

2024-02-03 ID OFERTY: 933555

miasto Gent

zakres obowiązków:
Analizujesz i rozwiązujesz awarie na w pełni zautomatyzowanych instalacjach produkcyjnych
Optymalizujesz zakłady produkcyjne pod względem wydajności produkcji, jakości
i niezawodności
Wykonujesz zadania z zakresu konserwacji zapobiegawczej i naprawczej
identyfikujesz, naprawiasz lub wymieniasz wadliwe systemy lub komponenty przemysłowe

Wymagania:
wykształcenie techniczne
doświadczenie z automatycznymi liniami produkcyjnymi i maszynami sterowanymi PLC
dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie:  4100 - 4600 Euro Brutto  miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Technik Automatyki Belgia"