Technik chłodnictwa

2024-07-31 ID OFERTY: 973250

Link2workSp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - jednej z największych międzynarodowych firm świadczących usługi logistyczne, posiadającą 5 oddziałów w 19 krajach, 7500 pracowników oraz milion metrów kwadratowych magazynu, 1475 ciężarówek i 1800 zbiorników I8SO, poszukujemy wykwalifikowanego i zaradnego mechanika do konserwacji i serwisowania systemów chłodniczych floty ciężarówek na stanowisku:Technik chłodnictwa Miejsce pracy: Zeebrugge, BelgiaZakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • wykonywanie regularnych konserwacji i napraw elektrycznych systemów chłodniczych ciężarówek
 • rozwiązywanie problemów z elementami chłodzącymi i grzewczymi zbiorników
 • adaptacja do pracy z niestandardowymi systemami z ograniczoną dokumentacją
 • przestrzeganie ścisłych protokołów bezpieczeństwa ze względu na charakter transportowanych substancji
 • dążenie do szybkiego stania się niezależnym i niezawodnym członkiem zespołu konserwacyjnego

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne w zakresie elektromechaniki, HVAC lub technik chłodniczych
 • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok, w szczególności w instalacjach chłodniczych
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • doświadczenie w spawaniu będzie dodatkowym atutem
 • doświadczenie z PLC będzie dodatkowym atutem
 • wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
 • gwarantowane 38h pracy tygodniowo, na początek jedna poranna zmiana (możliwość pracy na dwie zmiany)
 • wynagrodzenie 19,57€ brutto/h wypłacane tygodniowo (520€netto/tydzień)
 • dodatek wakacyjny: 15,38% rocznych zarobków brutto
 • premię roczną: 8,33% rocznych zarobków brutto
 • bon żywnościowy w zależności od stażu pracy : 5€-8€/dzień w pracy (1,09 €wkład własny)
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 95 € / tydzień, pokój 1-os. 145€
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie