Technik elektronik

2024-03-15 ID OFERTY: 941819

Moment A/S is a temp - and recruiting agency located in Denmark. We provide skilled labour to construction-, industry-, and administration for clients in Scandinavia.

Mijsce: Esbjerg, Denmark.

Technik elektronik zajmujący się ręczną produkcją wysokiej klasy sprzętu podwodnego.

Poszukujemy osob, ktore zajmie sie produkcja bardzo złożonych produktow elektroniczne, multiplekserow, które pełnią rolę łącza do wymiany danych pomiędzy dnem morskim, a powierzchnią.

Będziecie mieć także możliwość współpracy z dziesięcioma innymi wykwalifikowanymi specjalistami w zespole.

Do głównych zadań należec bedzie montaż systemu i testowanie własnej produkcji płytek drukowanych.

Obowiązki:

Ogólnie rzecz biorąc, Ty wraz z zespołem będziesz odpowiedzialny za zapewnienie najwyższej jakości produktów i terminową realizację zadań działu.

Obowiązki obejmują:

     -Montaż elektryczny i mechaniczny podwodnych systemów multiplekserów, często obejmujący rozwiązania niestandardowe.

     -Naprawa i rozwiązywanie problemów podwodnych systemów multiplekserów.

     -Kontrola jakości, obejmująca próby ciśnieniowe do 700 barów oraz badania elektryczne produkowanych wyrobów.

     -Lutowanie zaprojektowanych płytek drukowanych.

     -Montaż i konstrukcja rozwiązań kablowych, w tym lutowanie kabli i złączy.

     Zadania doraźne w warsztacie.

 Kogo szukamy?

      Wykształcenie jako technik elektronik, mechanik elektronik, elektryk, automatyk lub kierunek pokrewny.

      Zainteresowanie lub uzdolnienia w zakresie podzespołów i mechaniki.

      Odpowiednie doświadczenie zwodowe.

      Biegła przyjemność języka duńskiego lub angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

 Oferujemy:

  • Umowa o prace

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Email: ir@eterni.no

Phone: +47 457 32 112 or +48 667 381 001 ☎️

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tylko w języku angielskim, osoba odpowiedzialna za projekt, porozumiewa się tylko w języku norweskim i angielskim. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni i Moment może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie.

eterni.no/work-in-norway/

www.facebook.com/EterniNorwayIR