Technik instalacji maszyn (ramy nośne) Enschede, Holandia

2024-08-08 ID OFERTY: 974926

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - niezależnego konsultanta inżynieryjnego dostarczającego szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań produktowych OEM na rynkach energii wiatrowej i zaawansowanych technologii na skalę globalną, z biurami w Holandii, Danii, USA, Chinach i Japonie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik instalacji maszyn (ramy nośne)
Miejsce pracy: Enschede, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • planowanie i realizacja instalacji ram nośnych maszyn
 • konfiguracja i obsługa trackerów laserowych Leica Absolute Laser oraz firmowego sprzętu kwalifikacyjnego
 • utrzymywanie czystego, zorganizowanego i bezpiecznego miejsca pracy w celu zapewnienia optymalnej produktywności
 • kontrolowanie jakości zadań instalacyjnych, niezwłoczne przekazywanie parametrów kwalifikacyjnych i zgłaszanie zagrożeń (bezpieczeństwa)
 • wspieranie przeglądów na miejscu w oparciu o szczegółowe listy kontrolne/instrukcje
 • pomoc klientom podczas przeprowadzki, optymalizacja sekwencji rozpoczęcia instalacji
 • pozytywne reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
 • uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, zapewniając zgodność ze standardami i przepisami
 • wykonywanie zadań związanych z konserwacją i wsparciem w okresach wolnych od instalacji

Poszukiwane kompetencje
 •  4 letnie doświadczenie techniczne w inżynierii mechanicznej NFQ 6, 7 lub 8 (montaż, instalacja, rozwiązywanie problemów i naprawy)
 •  umiejętność czytania rysunków technicznych
 •  dobra znajomość potrzeb i wymagań klientów
 •  dobra znajomość języka angielskiego
 •  ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
 • umiejętność rozwiązywania problemów
 • dobra kondycja fizyczna
 • samodzielność, dokładność
 • inicjatywa i chęć do rozwoju oraz poszerzania wiedzy
 • zainteresowanie najnowszymi osiągnięciami technologicznymi
 • chęć do nauki języka niderlandzkiego (klient zapewnia kurs)
 • prawo jazdy kat. B; własny samochód - mile widziany

Oferujemy
 • zatrudnienie na holenderskich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
 • wynagrodzenie 2500€ - 4322 € brutto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
 • kursy języka niderlandzkiego (poziom NT2)
 • szkolenia w ramach programu rozwoju osobistego
 • kilka osobistych spotkań rocznie w celu omówienia pracy i życia w Holandii
 • kilka spotkań towarzyskich rocznie, aby nawiązać kontakt z innymi międzynarodowymi kolegami
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • ubezpieczenie
 •  wsparcie i pomoc w znalezieniu mieszkania/domu
 • szybki proces rekrutacji