Technik mechatronik, Eindhoven

2024-08-08 ID OFERTY: 974818

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego klienta - firmy, która zajmuje się produkcją i montażem wysokiej jakości precyzyjnych komponentów mechanicznych, zespołów maszyn i systemów próżniowych dla wielu różnych branży poszukujemy osób na stanowisko:

Technik mechatronik
Miejsce pracy: Eindhoven
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • praca w cleanroomie oraz poza nim
 • samodzielne montowanie, budowanie i testowanie złożonych, zaawansowanych technologicznie zespołów mechatronicznych i podzespołów na podstawie rysunków i instrukcji (pojedyncze egzemplarze i/lub małe serie)
 • rozwiązywanie problemów technicznych
 • aktywna współpraca z klientem oraz szukanie odpowiednich rozwiązań
 • wprowadzanie usprawnień w montażu i produkcji
 • aktywny udział w zespole projektowym oraz ścisła współpraca z inżynierem produkcji
 • zdolność do pełnienia roli trenera

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne na kierunku to mechatronika lub inżynieria mechaniczna
 • 3-5 lat doświadczenia w precyzyjnym montażu mechanicznym, w tym mechatronika, mechanika, elektronika, pneumatyka i kalibracja urządzeń
 • doświadczenie w pracy z technologią próżniową będzie znaczącym atutem
 • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
 • pasja do technologii
 • znajomość zasad ESD (zachowania dotyczące wyładowań elektrostatycznych) i przepisów dotyczących cleanroomów
 • umiejętności mechaniczne lub elektroniczne i znajomość maszyn
 • umiejętność czytania planów i schematów
 • umiejętność pracy w zespole, proaktywne i elastyczne podejście do pracy
 • znajomość i przestrzeganie zasad dotyczących obchodzenia się z substancjami niebezpiecznymi w miejscu pracy
 • prawo jazdy kat B. - mile widziane

Oferujemy
 • zatrudnienie na holenderskich warunkach
 • pracę w pełnym wymiarze godzin
 • wynagrodzenie miesięczne 3200-4000€ brutto
 • dodatki zmianowe: 128,44 % (on poniedziałku do piątku) 146.56% (soboty) 184% (niedziele/święta)
 • zakwaterowanie firmowe
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień