Technik naprawy karoserii POSZUKIWANY! NORWEGIA!

2024-03-19 ID OFERTY: 942319

Stała praca w Norwegii!

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. - jeden z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma ma ponad 100 oddziałów w całej Norwegii i około 5000 pracowników zatrudnionych każdego dnia. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Posiadamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego technika naprawy karoserii, który poszukuje STAŁEJ PRACY W NORWEGII.

Nasz projekt obejmuje pracę z warsztatem Hønefoss.

Obowiązki:

  • Sprawdzanie stanu karoserii i wykrywanie potencjalnych uszkodzeń

  • Prace blacharskie przy elementach karoserii

  • Przywracanie pierwotnego wyglądu karoserii

  • Przygotowywanie karoserii pod malowanie

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w zawodzie

  • Znajomość angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

 Co oferujemy:

  • Stałą, norweską umowę o pracę

  • 250 - 300 NOK brutto na godzinę na projekcie

  • Godziny pracy 07:30 - 15:30

  • Pomoc z wyrobieniem numeru personalnego i norweskiej karty podatkowej