Technik oświetlenia ulicznego/miejskiego

2024-03-27 ID OFERTY: 944442

Technik oświetlenia ulicznego/miejskiego

Miejsce pracy: Jabbeke, Belgia

Stawka: 2000-2300€

Zakwaterowanie: darmowe

Kluczowe kwalifikacje: prawo jazdy B + C  / podstawowa znajomość elektryki / język obcy dodatkowym atutem

 Poszukujemy pracowników do firmy zajmującej instalacją oświetlenia publicznego, oświetlenia sportowego i innych projektów.

Opis stanowiska:

  • Umieszczenie niezbędnych znaków ostrzegawczych;

  • Usuwanie starych słupów oświetleniowych za pomocą dźwigu znajdującego się na samochodzie ciężarowym;

  • Ręczny demontaż starego słupa;

  • Przeprowadzenie prac przygotowawczych w celu prawidłowego umieszczenia nowego słupa;

  • Instalacja nowego słupa z pomocą  dźwigów HDS  wraz z uziemieniem;

  • Zakończenie prac zgodnie z normami;

  • Wymiana żarówek.

Czego oczekujemy:

  • prawo jazdy kategorii C

  • doświadczenia pracy z systemem HDS

  • obsługa dźwigu z poziomu zero

  • siły fizycznej i chęci do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego

Co oferujemy:

  • Stawkę: 12 -14  €/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS (opłata 2 € za każdy dzień na media)

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.