Technik testów

2024-02-13 ID OFERTY: 935485

Poszukujemy Technika Testów dla naszego klienta w Oevel. W naszej kulturze wierzymy w uwalnianie potencjału. Oferujemy potencjalne możliwości rozwoju kariery, uczynienia społeczności lepszym miejscem i współpracy z najbardziej innowacyjnymi myślicielami w celu rozwiązywania najtrudniejszych problemów na świecie. Wierzymy w elastyczność, dzięki czemu możesz odkrywać swoje pasje, jednocześnie wywierając wpływ, wykonując znaczącą pracę w ramach naszej integracyjnej siły roboczej.

Twoje zadania:

- Będziesz przeprowadzać testy i inspekcje w celu oceny jakości i wydajności zmontowanych produktów elektrolizera wodoru;

- Przestrzeganie procedur i wykonywanie protokołów testowych na poziomie podmodułu lub systemu za pomocą systemu sterowanego PLC;

- Przestrzeganie bezpiecznych metod pracy podczas przeprowadzania testów;

- identyfikujesz problemy i usuwasz usterki, współpracując z personelem produkcyjnym, inżynierami, kierownictwem projektu, łańcuchem dostaw i logistyką; - wypełniasz raporty z testów i dokumentujesz wyniki testów; - efektywnie pracujesz z różnymi narzędziami i przyrządami pomiarowymi

efektywna praca z różnymi narzędziami i sprzętem pomiarowym;

- czyta i interpretuje rysunki techniczne (rysunki elektryczne, mechaniczne 3D/2D, P&ID), arkusze danych technicznych i specyfikacje produktów; - pomaga w przeprowadzaniu fabrycznych testów akceptacyjnych (FAT) w obecności klienta;

- Sporządzasz listę poprawek i postępujesz zgodnie z nią w trakcie i po zakończeniu procesu testowania.

Wymagania

- Potrafisz czytać schematy elektryczne i rozpoznawać symbole;

- Ukończyłeś studia z zakresu elektromechaniki/elektryki/automatyzacji procesów lub posiadasz równoważne doświadczenie;

- Umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły;

- Znasz język niderlandzki i/lub angielski;

- Potrafisz dobrze pracować w zespole w sposób niezależny.

Co oferujemy?

- Znajdziesz się w ciepłym środowisku i otwartej atmosferze pracy;

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń z dodatkowymi świadczeniami; zaczyna się od 16,50 € b/h

- Dodatek zmianowy w wysokości 10% za poranne i późne zmiany oraz 20% za zmiany nocne

- 150% za sobotę

- Bony na posiłki o wartości 6 € dziennie

- Zapewnione zakwaterowanie: 85 € za pokój jednoosobowy,

- Zwrot kosztów podróży - zazwyczaj kilka euro dziennie

- Dodatki: wynagrodzenie urlopowe, premia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

- Premia wakacyjna w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto