Technik testowy

2024-06-24 ID OFERTY: 964644

 Opis stanowiska :

- Będziesz przeprowadzał testy i inspekcje w celu oceny jakości i wydajności zmontowanych produktów elektrolizera wodoru;
- Postępujesz zgodnie z procedurami i wykonujesz protokoły testów na poziomie podmodułu lub systemu za pomocą systemu sterowanego przez PLC;
- Identyfikujesz problemy i utracone usterki wynikające z defektów, współpracując z personelem produkcyjnym, inżynierią, zarządzaniem projektami, łańcuchem dostaw i logistyką;
- Wypełniasz raporty z testów i dokumentujesz wyniki testów;
- Efektywnie pracujesz z różnymi narzędziami i sprzętem pomiarowym;
- Czytasz i interpretujesz rysunki techniczne (rysunki elektryczne, rysunki mechaniczne 3D/2D, P&ID), karty danych technicznych i specyfikacje produktów;
- Pomagasz w przeprowadzeniu fabrycznych testów odbiorczych (FAT) w obecności klienta;
- Sporządzasz pozycje listy kontrolnej i podążasz za nimi w trakcie i po zakończeniu procesu testowania.

 Wymagania stanowiska :

- Potrafisz czytać schematy elektryczne i rozpoznawać symbole;
- Ukończyłeś studia w zakresie elektromechaniki/elektryczności/automatyzacji procesów lub równoważne doświadczenie w branży drzwiowej;
- Masz umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły;
- Mówisz po holendersku i/lub angielsku;
- Potrafisz dobrze pracować w zespole oraz samodzielnie.

 Oferujemy :

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń wraz z dodatkami; zaczyna się od 16,50€ brutto/h;
- Dodatek zmianowy w wysokości 10% za zmiany poranne i popołudniowe oraz 20% za zmiany nocne;
- 150% na sobotę;
- Bony na posiłki o wartości 6€ dziennie;
- Zapewnione zakwaterowanie: 85€ tygodniowo za pokój jednoosobowy;
- Zwrot kosztów podróży - zwykle kilka euro dziennie;
- Dodatki: premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto;
- Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto;
- Stabilne zatrudnienie na warunkach belgijskich.