Technik Utrzymania Ruchu

2024-03-12 ID OFERTY: 940812

WYMAGANIA

Doświadczenie min 1 rok, znajomość jezyków obcych ( j.niemiecki A2,B1. j.angielski A2,B1).

ZADANIA

- Towarzyszenie firmom zewnętrznym na miejscu budowy i zapewnienie przeprowadzenia procedury likwidacji (LOTO) przez firmę zewnętrzną.

- Przeprowadzanie słabych testów wagowych, wprowadzanie ich do odpowiednich list kontrolnych wraz z archiwizacją

- Dokonywanie codziennych oględzin i inspekcji oraz wpisów na odpowiednich listach kontrolnych wraz z archiwizacją

- Udział w codziennych spotkaniach Area Business Review jako pełnomocnik starszego technika

- Postępowanie zgodnie z instrukcjami, usuwanie części zamiennych i umieszczanie ich w systemie CMMS lub liście części zamiennych

- Sprawdzenie przydzielonego sprzętu roboczego przed rozpoczęciem pracy

- Przekazywanie informacji starszemu technikowi o brakach części zamiennych

- Wdrażanie planów konserwacji zapobiegawczej

- Wykonywanie napraw korygujących

- Działania i sugestie dotyczące ulepszeń lub stworzenia instrukcji pracy

- Komunikacja z zespołem zmianowym, a także sterownią lub kierownikiem operacyjnym podczas rozwiązywania problemów.

- Dogłębna wiedza z zakresu obsługi i regulacji parametrów produkcji jako operator systemów zarządzania.

OFERUJEMY

Technik utrzymania ruchu
40 000-52 000 euro w 13 pensjach

Starszy technik utrzymania ruchu
45 000-60 000 euro w 13 pensjach

Inne aspekty:
- Budżet szkoleniowy w wysokości 3000 EUR rocznie na każdego pracownika
- Roczna premia za wyniki uzależniona od zysków grupy i wyników pracowników (menedżerowie oceniają wyniki i przyznają premię w wysokości 60% - 120%)
- Wynagrodzenie dzieli się na wynagrodzenie lokalne i wynagrodzenie ponadtaryfowe. Jednakże, w zależności od okazji, udział w negocjacjach zbiorowych jest zwiększany mniej więcej raz w roku w drodze rokowań zbiorowych prowadzonych przez BR itp. Udział ponadtaryfowy jest również zwiększany corocznie poprzez ocenę wyników. Można tu przyznać podwyżki w wysokości 1% – 3,5%.
- 39 godzin czasu pracy, przy czym istnieje BV gwarantujący czas pracy wynoszący 40 godzin i 1 godzina tygodniowo, co ustala się jako tzw. AZV. W ten sposób kumulujesz 52 godziny AZV rocznie, które trzeba zapłacić, co daje ci 6,5 dodatkowych dni wolnych w roku. (+ 30 dni urlopu).

LOKALIZACJE PRACy

- HANOWER
- NORYMBERGA

- WIESBADEN