Technik utrzymania ruchu - automatyk, Gent, Belgia

2024-04-26 ID OFERTY: 950925

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla jednego z największych graczy w przemyśle motoryzacyjnym fabryki samochodów składającej się z zakładu spawalniczego, lakierni, zakładu montażu końcowego, który obecnie zatrudnia 6 500 pracowników poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik utrzymania ruchu - automatyk 3900-4900€
Miejsce pracy: Belgia, Gent
Zakwaterowanie: zorganizowane

Opis stanowiska:
 • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem w pełni zautomatyzowanych instalacji produkcyjnych
 • optymalizacja zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego pod względem wydajności, jakości i niezawodności technicznej
 • wykonywanie zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą i naprawczą
 • identyfikacja, naprawa lub wymiana uszkodzonych systemów lub elementów zautomatyzowanych instalacji
 • przemysłowych zgodnie z przepisami, specyfikacjami maszyn, dokumentacją itp
 • gwarancja niezbędnych szkoleń i wsparcia ze strony przełożonych
 • czynny udział we wprowadzaniu nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów
 • praca w zespole z innymi technikami
 • praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej
 • godziny pracy (5:15-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:15)

Oferujemy:
 • zatrudnienie na belgijskich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
 • stawkę od 23,80€ brutto/h
 • dodatki za pracę zmianową
 • miesięczne wynagrodzenie: zmiana dzienna: około 3900€, zmiana popołudniowa: ~4350€, zmiana nocna: ~4900€
 • nadgodziny płatne 150%
 • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie 15,38 % rocznych zarobków brutto
 • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
 • czeki żywieniowe w kwocie 6€ brutto/dzień
 • stołówka pracownicza - zapewnia zdrowe, pełnowartościowe pożywienie w rozsądnych cenach
 • przez pierwsze 3 m-ce zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
 • ubezpieczenie zdrowotne oraz szpitalne
 • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
 • możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych
 • rozwojowa ścieżka kariery
 • możliwość przejścia na stały kontrakt po przepracowaniu roku

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe techniczne - dyplom z technologii energetycznych, elektromechaniki lub 7 lat doświadczenia jako technik instalacji elektrycznych, pomiarowych lub kontrolnych
 • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
 • zainteresowanie automatyką, sterownikami PLC, robotyką (Simens TiA, SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5)
 • duże zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
 • doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych i maszynach sterowanych PLC,
 • certyfikaty zgodne z BA4 BA5 (mile widziane)
 • inicjatywa i chęć do rozwoju i poszerzania wiedzy
 • zainteresowanie najnowszymi osiągnięciami technologicznymi
 • chęć do nauki języka niderlandzkiego (klient zapewnia kurs języka w firmie)
 • prawo jazdy kat. B
 • własny samochód - mile widziane