Technik utrzymania ruchu

2023-08-01 ID OFERTY: 875334

Link2workSp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - jednej z największych międzynarodowych firm świadczących usługi logistyczne w magazynach dystrybuujących odzież markową - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Mechanik utrzymania ruchu: 2200€-2400€netto
Miejsce pracy: Sint - Niklaas, Belgia
Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych (przenośniki, konwertery, maszyny pakujące, drukarki itp.)
 • dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek w zakresie elektroniki, mechaniki, pneumatyki
 •  sprawdzanie i regulacja czujników, silników, napędów częstotliwości, skanerów kodów kreskowych, czujników pomiaru odległości, wag liniowych, drukarek liniowych, czujników profilujących, hamulców silnikowych, automatycznych systemów magazynowania
 •  instalowanie nowych łożysk, sprawdzanie i regulacja naprężenia/trakcji taśmy
 •  naprawa uszkodzonych zaworów zwrotnych i ich nieszczelności
 • wdrażanie i uruchomianie instalacji elektrycznych i maszyn, skrzynek rozdzielczych (w rozdzielnicy elektrycznej do 400VAC), sterowników PLC, napędów elektromechanicznych
 • wszelkie inne prace konserwacyjne maszyn i urządzeń zgodnie ze schematami, zaleceniami producentów
 • raportowanie do przełożonego

Poszukiwane kompetencje
 • wyksztalcenie techniczne o kierunku elektromechanika, elektryka
 • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zautomatyzowanej firmie, minimum 2 lata
 • dobra znajomość elektromechaniki.
 • znajomość sterowników PLC i/lub przemienników częstotliwości
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • dobra, ogólna znajomość obsługi komputera (Word/Exel, internet)
 • chęć pracy na wysokości do 20 m oraz w systemie zmianowym
 • zaświadczenie o niekaralności
 • wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach bezpośrednio w firmie klienta
 • gwarantowane 38h pracy tygodniowo
 • wynagrodzenie miesięczne 2200-2400€ netto! (stawka godzinowa od 18,50€-21,50€/h brutto)
 • dodatek zmianowy: +12 %
 • dodatek wakacyjny: 15,38% rocznych zarobków brutto
 • premię roczną: 8,33% rocznych zarobków brutto
 • bon żywnościowy: 8€/dzień w pracy (udział własny 1,09€ na dzień)
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, przez pierwsze 3 miesiące pracy nieodpłatnie
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia tzw. "szpitalne" - odpłatne 3€ miesięcznie
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenie na życie i na wypadek śmierci
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków w pracy
 • dodatek na dojazd do pracy : rower 0,27€/km, zwrot kosztów dojazdu pociągiem/autobusem, zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem powyżej 10 km dojazdu
 • 20 dni urlopu wypoczynkowego plus 9 dodatkowych dni wyrównawczych (przy pełnym etacie)
 • jeden płatny dzień urlopu z okazji urodzin
 • dodatkowych 5 dni płatnych urlopu na udział w wolontariacie
 • zniżki na zakupy w ramach grupy marek modowych oraz możliwość skorzystania z biletów na imprezy okazjonalne