Tokarz CNC

2024-01-08 ID OFERTY: 928165

Od 1970 roku nasz klient jest globalnym dostawcą dla sektora motoryzacyjnego i pionierem w wprowadzaniu technologii CNC, ekspandując również na rynek Oil&Gas i zajmując się budową maszyn. Firma specjalizuje się w obróbce elementów o wartości dodanej w mniejszych seriach, dlatego poszukujemy nowych współpracowników.

Opis stanowiska pracy

  • Odpowiedzialność za produkcję części zgodnie z rysunkami i specyfikacjami klienta, oznacza to

    • przygotowanie do pracy

    • ustawienie maszyny (zastosowanie odpowiednich narzędzi, programowanie na maszynie i/lub poprzez programowanie CAM)

    • pomiar części (suwmiarka, mikrometr, CMM)

    • odpowiedzialność za terminową realizację projektów

Kompetencje

  • wykształcenie techniczne, najlepiej doświadczenie w zakresie toczenia części (praca na akord i małe serie)

  • być w stanie czytać plany, przygotowywać plany pracy, odczytywać oczekiwania klienta i myśleć o możliwości produkcji

  • doświadczenie z urządzeniami pomiarowymi, wypełnianie raportów pomiarowych, mierzenie części (suwmiarka, mikrometr, i/lub pomiar CMM

  • znajomość różnych narzędzi skrawających i ich zastosowania (warunki skrawania)

  • znajomość wielu rodzajów materiałów i ich obróbki

  • znajomość mazatrolu jest dodatkowym atutem, jeśli jest to wiedza podstawowa, może być dalej szkolona w ramach organizacji

Poszukujemy kandydata, który

  • posiada umiejętność efektywnej pracy samodzielnej, jednocześnie ceni współpracę zespołową

  • wykazuje poczucie odpowiedzialności i cechuje się precyzją w wykonywaniu obowiązków

  • jest otwarty na naukę nowych umiejętności, aktywnie podejmuje działania i posiada zdolności analityczne

  • wykazuje się kreatywnością, potrafi znaleźć optymalne metody i strategie realizacji zadań

  • posiada wysokie standardy jakości oraz dokładność w wykonywanej pracy

  • ma solidne podstawy techniczne i manifestuje zainteresowanie technologią

  • jest gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 15 do 20 euro brutto na godzinę

  • Umowa belgijska z opcją stałego zatrudnienia po okresie "interim"

  • Minimalnie 40 godzin pracy tygodniowo

  • Zakwaterowanie zapewnione: 80€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet wliczone w cenę)

  • Dodatek za przejechane kilometry, zazwyczaj kilka euro dziennie.

  • Premia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Pełna pomoc polskiego koordynatora przez cały okres trwania umowy.

  • Zwrot pierwszych kosztów związanych z przyjazdem do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, wypłacany po 4 tygodniach pracy