Tokarz CNC

2024-06-05 ID OFERTY: 959635

Tokarz CNC / Tokarz - Programista CNC

Miejsce pracy – Nentershausen (85 km od Frankfurtu nad Menem)

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tokarz CNC / Tokarz – Programista CNC

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą

  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy

  • Płatny tydzień próbny na zakładzie

  • Możliwy zwrot kosztów dojazdu (szczegóły do ustalenia podczas rozmowy z Klientem)

  • Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy (pokój 1 osobowy)

  • Stawkę godzinową: od 18€ do 23€ brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • Pracę od poniedziałku do piątku – 40 godzin w tygodniu

  • Pracę w systemie 2 zmianowym. Zmiana poranna i popołudniowa z godziną bezpłatną przerwą

  • Ubranie robocze

  • W przypadku większego zapotrzebowania możliwość pracy w sobotę

  • Pracę jako Tokarz CNC

  • Wynagrodzenie wypłacane ostatniego dnia miesiąca

  • Pracę w firmie, która zatrudnia obecnie około 20 Polaków

  • Rozmowę kwalifikacyjną w języku polskim

  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

  • Obsługa i ustawianie tokarek wraz z narzędziami i urządzeniami

  • Obróbka detali poprzez operacje toczenia i wiercenia zgodnie z rysunkiem

  • Planowanie procesów produkcyjnych, dobór wymaganych narzędzi i tworzenie programów w systemie sterowania Siemiens i Fanuc

  • Obsługa i optymalizacja programów do obróbki i zapewnienie jakości produkowanych elementów

  • Konserwacja i dbałość o maszyny

WYMAGANIA:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako operator maszyny CNC

  • Minimum kilkumiesięczne doświadczenie jako tokarz CNC

  • Doświadczenie i umiejętność obsługi systemu sterowania Siemens i Fanuc

  • Doświadczenie lub wiedza w obszarze obróbki metali

  • Wiedza z zakresu inżynierii mechanicznej lub mechaniki technicznej – dodatkowy atut, nie jest to wymagane,

  • Umiejętność wykonania starannie pracy i świadomość jakości pracy

  • Podstawowa znajomość angielskiego lub niemieckiego

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność fizyczna

  • Chęć nawiązania stałej współpracy

  • Posiadanie własnego samochodu – mile widziane