Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie, Niemcy

2023-08-22 ID OFERTY: 881318

Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie,

Niemcy, do wyboru.

Stawka: 14€/h Brutto +60€ diety dziennej netto + ustawowe podwyżki branżowe.

-Po 6 tygodniach 16,10 €/h

-Po trzech miesiacach 16,80 €/h

-Po pieciu miesiacach 17,07 €/h

Lokalizacja: Flensburg, Neubrandenburg, Hamburg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,

  • uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)

  • obsługa urządzeń i elektronarzędzi

  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania

  • dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi

  • kontrola i pomiar części

  • kontrola jakościowa wykonywanych detali

  • możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

WYMAGANIA:

  • umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC

  • umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacji w pracy

  • sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

  • wlasny samochod na wyjazd do pracy

NASZA OFERTA:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • oferuję pełne przeszkolenie z obsługi i programowania.

  • możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

  • Świadczenia na święta i urlop

  • stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na język polski

  • pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych

  • dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

  • zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

  • wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze oraz skrzynke z narzedziami)

  • dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

  • premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

IMS Team
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Dariusz Wierzba
Handy: 004917615609028
Tel.: 05241-23490-23
dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu