Tokarz CNC, praca na terenie Francji, atrakcyjne wynagrodzenie

2024-10-15 ID OFERTY: 985977

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko :  TOKARZ CNC
Miejsce pracy: Francja/ Paryż
OBOWIĄZKI:

- Nadzór maszyn  do obróbki  elementów  metalowych  sterowanych numerycznie CNC.

- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi, mocowania detalu na maszynie.

- Kontrola wymiarowa,  kontrola jakość detali.

- Wykonywanie obróbki zgodnie z dokumentacją techniczną.

- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

 - Programy obsługiwane przez maszyny MAZATROL  , FANUC , TOP SOLID

WYMAGANIA:

- doświadczenie na stanowisku operatora tokarek manualnych 1 Rok

 - umiejętność czytania rysunku technicznego

- znajomość metali i narzędzi pomiarowych

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy,

- dokładność, precyzyjność, a także  dobra koordynacja wzrokowo-ruchową.

- zaangażowanie i motywacja do pracy

- znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym na warsztacie

OFERUJEMY :

- pracę tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stawka godzinowa: 17,50 euro /h brutto

- możliwość pracy  w nadgodzinach

- możliwość pobierania zaliczek

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- praca na 1 zmianę

- praca całoroczna

- opiekę koordynatora 7/7

 Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com