Winobranie Niemcy

2024-08-30 ID OFERTY: 979008

Opis stanowiska
Praca w winnicy niemieckiej przy winobraniu czyli zbiorze i sortowaniu winogron oraz oczyszczaniu winorośli po jego zakończeniu. Wymagana jest gotowość do wykonywania wymagającej pracy fizycznej (w pozycji stojącej i pochylonej) na zewnątrz, przy uwzględnieniu różnych warunków pogodowych.

Na chwilę obecna pozostało stanowisko pracy dla 1 meżczyzny.

Długość kontraktu: 4 tygodnie
Termin wyjazdu: 06.09.2024 (piątek)
Miejsce pracy: Fryburg - Niemcy

Wymagania stanowiska
- dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (min.4 tygodnie)
- prawo jazdy kat.B
- doświadczenie przy tego typu pracy lub innych pracach rolniczych
- dobry stan zdrowia, gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej na zewnątrz
- duża motywacja do pracy
- podstawowa znajomość j.niemieckiego lub angielskiego mile widziana
- należy zabrać ze sobą ubranie i obuwie robocze

Oferujemy
- długość kontraktu: 4 tygodnie - niemiecka umowa
- pracę w systemie godzinowym - 12,41 EUR brutto
- 50-60 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu
- wynagrodzenie wypłacane na konto pracownika lub w gotówce na zakończenie kontraktu
- zakwaterowanie w mieszkaniu pracownicznym, pokoje 2 i 4-osobowe oraz w pełni wyposażona kuchnia
- zapewniony ciepły posiłek w dni robocze (poniedziałek – sobota)
- nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134463295 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)

Szczegóły oferty i aplikacja:
Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.