Wulkanizator - monter opon, Lommel, Belgia

2024-04-17 ID OFERTY: 948802

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - dużej belgijskiej firmy zajmującej się dystrybucją, wymianą i magazynowaniem opon do samochodów osobowych i ciężarowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Wulkanizator - monter opon
Miejsce pracy: Lommel, Belgia
Zakwaterowanie: zagwarantowane

Zakres obowiązków
 • praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii
 • wymiana opon praca w szybkim tempie +/- 20-30 minut
 • kontrola stanu opon; analiza zużycia opon/ bieżnika
 • demontaż kół oraz opon z felg
 • wyważanie kół
 • obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
 • praca zespołowa
 • przestrzeganie zasad BHP
 • kontakt z klientami warsztatu

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe
 • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako wulkanizator
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • zaangażowanie i chęć do pracy
 • prawo jazdy kat. B
 •  własny samochód - mile widziany

Oferujemy
 •  zatrudnienie na warunkach belgijskich
 •  stawkę: 550-600€ netto tygodniowo
 • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)
 • pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin
 • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 9€ miesięcznie
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
 • pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta)
 • zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 150€ (na podstawie paragonu za paliwo/biletu z dnia przyjazdu)