Wulkanizator - monter opon, Vilsbiburg/Dresden, Niemcy

2024-02-21 ID OFERTY: 936967

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Wulkanizator - monter opon
Miejsce pracy: Vilsbiburg/Dresden Niemcy
Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec
 • wymiana opon praca w szybkim tempie +/- 20-30 minut
 • kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika
 • demontaż kół oraz opon z felg
 • wyważanie kół
 • obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
 • praca zespołowa
 • przestrzeganie zasad BHP
 • kontakt z klientami warsztatu

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe
 • kilkuletnie doświadczenie jako wulkanizator
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • zaangażowanie i chęć do pracy
 • prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy
 • umowę na niemieckich warunkach
 • zatrudnienie długoterminowe
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 2100€ - 2300€ netto/miesiąc ( w zależności od doświadczenia)
 • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
 • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
 • ubrania ochronne oraz sprzęt do pracy
 • ubezpieczenie społeczne