WULKANIZATOR WEERT

2024-06-23 ID OFERTY: 964529

Obowiązki:

  • Wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych i/lub ciężarowych.

  • prosta naprawa samochodu,

  • sprzątanie i prace magazynowe

  • zbieranie zamówień i danych klienta.

Wymagania:

  •     Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie w kierunku motoryzacyjnym lub jako mechanik samochodowy.

  • Dobre nastawienie i motywacja.

  • Prawo jazdy co najmniej B, ale jedno z następujących praw jazdy A, B1 BE, C C1 CE, BE lub DE D1E mile widziane.

  • znajomość języków: ang. lub niem. B2

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktu z innymi ludźmi.

Oferujemy:

  •     Stawka godzinowa 14,52€

  •     pracę od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do soboty

  •      Zapewniamy zakwaterowanie 120€/tydzień i ubezp. zdrowotne 35  120€/tydzień

  •     Opiekę koordynatorów

  •     Pomoc we wszystkich formalnościach

  •     Umowa o pracę z holenderskim pracodawcą

  •     Długotrwałą współpracę.