Zatrudnię Pomocników Instalatora Paneli – Belgia

2024-10-01 ID OFERTY: 983731

Poszukujemy 4 pomocników instalatorów paneli fotowoltaicznych do pracy w Belgii, z możliwością realizacji projektów również na terenie Holandii.

Wymagania:

  • Preferowane osoby młode z Polski lub krajów Europy Wschodniej

  • Znajomość jakiegokolwiek języka słowiańskiego

  • Własna odzież robocza (buty ochronne, kurtki ochronne)

  • Dojazd we własnym zakresie (odbieramy z lotniska lub dworca w okolicy)

  • Mile widziana współpraca B2B lub umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Słuchanie i wykonywanie poleceń montera

  • Praca na wysokości oraz na ziemi

  • Obsługa sprzętu, np. przynoszenie kabli i narzędzi oraz odkładanie ich po pracy

  • Wsparcie montera w codziennych zadaniach, pełniąc funkcję "prawej ręki"

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12 € netto na umowę zlecenie lub B2B

  • Praca: 8-10 godzin dziennie

  • Darmowe zakwaterowanie (2 osoby na pokój)

  • Załatwiamy wszystkie dokumenty związane z pozwoleniem na pracę – legalne zatrudnienie

  • Stałą pracę z możliwością rozwoju

Zainteresowany? Pisz do nas!