Zatrudnimy pracowników przetwórstwa drobiu do pracy w Holandii

2024-07-11 ID OFERTY: 968868

Poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy!

Zakres obowiązków:

- pakowanie części drobiu na tacki

- praca na linii produkcyjne

- odcięcie od kości

- praca z nożem

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna

- motywacja do pracy

- doświadczenie w podobnej branży

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową

- zakwaterowanie blisko miejsca pracy

- dodatki urlopowe i wakacyjne

- dwuosobowe pokoje

Zainteresowała Cię ta oferta? A może szukasz czegoś innego?

Zadzwoń!

Weronika +48 731 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450), Częstochowa